25 вересня в колишній будівлі дитсадка по вул. 40 років Жовтня, 86, неподалік від ЗОШ-13, відкрилася амбулаторія. Її відвідувачами будуть жителі Нового Мелітополя, а лікарем — Анна Данильченко, яка близько 20 років працює лікарем терапевтом.
За інформацією завідувача КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» ММР ЗО Івана Пашко, в амбулаторії поки працює два кабінети: лікарський і процедурний. Ремонт в приміщенні проводили за рахунок спонсорських коштів. Керівник ПП Барабаш подарував медикам комп’ютер, тепер лікар зможе вести комп’ютерний облік своїх відвідувачів. Наблизити лікаря до хворих — така мета відкриття сімейних амбулаторій. Надалі, за словами завідувача міськздороввідділу Ігоря Маслова, в Мелітополі планується відкрити амбулаторію у військовому містечку.

1 Comment

admin25 февраля, 2017 в 1:32 дп

Вже розроблені та проходять громадське обговорення примірні форми документів для вільного вибору громадянами сімейного лікаря та проект наказу Про порядок надання первинної медичної допомоги, що визначає правила надання первинної допомоги, перелік необхідного оснащення, основні завдання лікаря первинки.